Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Metreler

Dekor Şerit Metre 3 M X 16 Mm Soft Touch 304Şerit Metre Soft Touch ÖzellikleriDarbelere karşı dayanıklı ergonomik ve kompakt malzemeli kasa.İç ve dış ölçümler için sıfır konumlu kanca.Şerit durdurma ve otomatik geri çekiş.İç mekanizması sürtünmeyi en az düzeye indirgeyecek tasarım.Kemer kl..
49,90TL
Dekor Şerit Metre 8 M X 25 Mm Soft Touch 307 Şerit Metre Soft Touch Özellikleri Darbelere karşı dayanıklı ergonomik ve kompakt malzemeli kasa. İç ve dış ölçümler için sıfır konumlu kanca. Şerit durdurma ve otomatik geri çekiş. ..
79,90TL
  Sgs Alüminyum Profesyonel Gönye 300 mm. Dayanıklı Serigraf Baskı Ekstra Fonksiyon Su Terazisi 90° – 45° Açılarda Milimetrik Çalışma..
76,09TL
  Sgs Çelik Şerit Metre 3 Metre Darbeye dayanıklı abs kasa İç ve dış ölçümler için sıfır konumlu kanca Azami uzunlukta dik durma Yüksek çözünürlüklü özel baskı tekniği Ekstra konfor için ergonomik tutuş Kemer klipsi ve taşıma askısı..
27,90TL
  Sgs Çelik Şerit Metre 5 Metre Darbeye dayanıklı abs kasa İç ve dış ölçümler için sıfır konumlu kanca Azami uzunlukta dik durma Yüksek çözünürlüklü özel baskı tekniği Ekstra konfor için ergonomik tutuş Kemer klipsi ve taşıma askısı..
50,73TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)
Metreler kategorisindeki ürünlerimiz aşağıda listelenmiştir.