Menü
Alışveriş Sepetim
Hafta İçi 14.00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık Sağlayıcılar

ÖzelliklerKolay uygulanır, düşük viskoziteye sahiptir.Yüksek yapışma gücüne sahiptir.Suya dayanıklıdır (D4-DIN EN204).Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir.Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez.Neme ve kimyasallara dayanıklıdır.Uygulama AlanlarıAhşap malzemelerin birbirlerine ve metal..
26,90TL
ÖzelliklerKolay uygulanır.Yapıştırılacak kağıdı yerleştirmek için zaman tanır.Suda kolaylıkla çözünür, su ve sünger yardımı ile kolayca temizlenebilir.Küf ve bakterilere karşı koruyucu içerir.Uygulama AlanlarıKalın duvar kâğıdı, bordür, afi ş, poster, ilân tahtası, baskılı kâğıtlar, fl oklu kâğıtlar..
13,90TL
Akfix Mermer ve Granit Yapıştırıcı ÖzelliklerSeyreltik asit ve alkali çözeltilerine dayanıklıdır.Yapıştırılan yüzeyler uygulamadan 2 saat sonra kullanıma hazırdır.Düşey uygulamalar için kullanıma uygundur.Sertleşme esnasında renk değişimi, çatlama, küçülme yapmaz.UV ye dayanıklıdır.Sertleşmiş yapışt..
14,90TL
AKFIX 100E genel amaçlı ve tek komponentli (asetik kürleşme), geniş kullanım alanına sahip bir sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir. Genel inşaat malzemeleri de dahil pek çok gözeneksiz yüzeye güçlü yapışma sağlar. ÖzellikleriKürleştikten sonra sürekli elastik kalır.Asetoksi sistem kürleşir...
19,90TL
ÖzelliklerKürleştikten sonra sürekli elastik kalır.Gözeneksiz yüzeylere mükemmel yapışma sağlar.Çatlamaz, sararma yapmaz, yaşlanma etkilerine dirençlidir.Deterjan, temizlik malzemesi ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.Her mevsim uygulanabilir.Uygulama AlanlarıGenel olarak cam takma ve montaj işlerin..
5,95TL
AKFIX 100E genel amaçlı ve tek komponentli (asetik kürleşme), geniş kullanım alanına sahip bir sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir. Genel inşaat malzemeleri de dahil pek çok gözeneksiz yüzeye güçlü yapışma sağlar. ÖzellikleriKürleştikten sonra sürekli elastik kalır.Asetoksi sistem kürleşir...
19,90TL
ÜRÜN KODU : HRMAR098912Otomobiller ve diğer taşıtlarda contalama ve yapıştırma işleri için.Isıtma sistemlerde contalama/sızdırmazlık sağlamak için.Sobalarda contalama işlerindeIsıtma cihazlarında Pompa ve motorlarda contalama için Bacalarda Yüksek sıcaklıklarda çalışacak diğer contalama, yapıştırma ..
24,90TL
Ceresit 1028043 CS 330 PU Köpük 615 gramNemle kürleşen çok amaçlı ekonomik poliüretan köpük.UYGULAMA ALANLARIKapı ve pencere kasalarının sabitlenmesinde ve boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatlarının, sıcak ve soğuk su borularının yalıtımında, büyük çatlak ve boşlukların kapatılmasında kull..
23,90TL
Ceresit Beyaz SilikonÖzellikleri:Ceresit silikon geniş kullanım alanına sahip silikon bazlı bir sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir.Ürün Avantajları:Tek komponentli bir üründür.Solventsizdir.Nemle kürleşir.Daimi elastikiyetini korur.Yaşlanmaya ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.Uygulama Al..
11,90TL
Silikon 280 gr.Beyaz   •Hızlı Uygulama •Kuvvetli Sızdırmazlık •UV Işınlarına Dayanıklı •Çok Amaçlı..
11,64TL 17,90TL
  Silikon 280 gr.Şeffaf   •Hızlı Uygulama •Kuvvetli Sızdırmazlık •UV Işınlarına Dayanıklı •Çok Amaçlı..
11,64TL 17,90TL
Pattex %100 Çok Amaçlı Yapıştırıcı 50 gr Nerelerde Kullanırım ?Çok amaçlı bir yapıştırıcıdır. Ahşap ve laminatMetalPorselenDeriAliminyumMücevheratTaşSeramikAlçıCamTekstilPlastikPolyesterFormikaKauçukderimantarkeçemetalkartonyumuşak sünger,sert ve yumuşak PVCsert ve yumuşak plastikpolistrolpleks..
26,90TL
  Pattex One For All Universal (Sarı) (Pl 600)   Ürün Özellikleri •Çok yüksek ilk tutunma sağlar, kayma yapmaz. •Emici olan ve olmayan yüzeylere mükemmel yapışır ve hızlı kurur. •Yüksek boşluk doldurma kapasitesine sahiptir. •Düşük sıcaklıklarda kolay uygulanır. •Yatay ve düşey ..
38,90TL
One For All High Tack Yapıştırıcı, metrekarede 350 kilogram taşıma kapasitesine sahip, tüm ağır uygulamalar için yüksek kaliteli yapıştırma ve sızdırmazlık sağlayan inşaat/montaj yapıştırıcısıdır. Tüm yüzeylerde ve su altı da dahil olmak üzere tüm koşullarda uygulama imkanı sağlayan, ilk tutunma..
34,90TL