Menü
Alışveriş Sepetim
Hafta İçi 14.00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Genel Amaçlı Yapıştırıcılar

ÖzelliklerKolay uygulanır.Yapıştırılacak kağıdı yerleştirmek için zaman tanır.Suda kolaylıkla çözünür, su ve sünger yardımı ile kolayca temizlenebilir.Küf ve bakterilere karşı koruyucu içerir.Uygulama AlanlarıKalın duvar kâğıdı, bordür, afi ş, poster, ilân tahtası, baskılı kâğıtlar, fl oklu kâğıtlar..
13,90TL
Akfix Mermer ve Granit Yapıştırıcı ÖzelliklerSeyreltik asit ve alkali çözeltilerine dayanıklıdır.Yapıştırılan yüzeyler uygulamadan 2 saat sonra kullanıma hazırdır.Düşey uygulamalar için kullanıma uygundur.Sertleşme esnasında renk değişimi, çatlama, küçülme yapmaz.UV ye dayanıklıdır.Sertleşmiş yapışt..
14,90TL
Pattex %100 Çok Amaçlı Yapıştırıcı 50 gr Nerelerde Kullanırım ?Çok amaçlı bir yapıştırıcıdır. Ahşap ve laminatMetalPorselenDeriAliminyumMücevheratTaşSeramikAlçıCamTekstilPlastikPolyesterFormikaKauçukderimantarkeçemetalkartonyumuşak sünger,sert ve yumuşak PVCsert ve yumuşak plastikpolistrolpleks..
26,90TL
Pattex 283540 2K Aktivatörlü Hızlı Yapıştırıcı 200 ml Aerosol+50 ml ŞişeÇift komponentli hızlı yapıştırıcı. Aktivatör yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini engelleyerek yapışma gücünü artırır. Yapışmayı hızlandırır.UYGULAMA ALANLARI:Ahşap profillerin yapıştırılması.MDF, kauçuk, sunta plastik ve..
15,90TL
Çift komponentli hızlı yapıştırıcı. Aktivatör yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini engelleyerek yapışma gücünü artırır. Yapışmayı hızlandırır.UYGULAMA ALANLARI:..
25,90TL
Pattex Japon Yapıştırıcı 3 GrPattex Süper Japon akıcıdır en küçük aralıklara bile nüfüz eder Yapıştırılcak satıhlar temiz kuru ve yağsız olmalıdır Gerekli yerler aseton ile temizlenebilir Pattex Süper Japon özel kapağındaki iğnesi ile kurumayı önler   Kullanım Alanları - Porselen - Deri - Metal..
6,90TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Genel Amaçlı Yapıştırıcılar