Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Genel Amaçlı Yapıştırıcılar

  404 YAPGİT SERT PVC YAPIŞTIRICISI 50 GR. Yapgit, her türlü sert PVC borularının, yağmur oluklarının,  PVC den imal edilmiş plaka ve profiller ile basınç ve su sistemleri aksamlarının yapışmasında kullanmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Ürün Özellikleri ve Uygulama Alanı * Çok..
15,90TL
ÖzelliklerKolay uygulanır.Yapıştırılacak kağıdı yerleştirmek için zaman tanır.Suda kolaylıkla çözünür, su ve sünger yardımı ile kolayca temizlenebilir.Küf ve bakterilere karşı koruyucu içerir.Uygulama AlanlarıKalın duvar kâğıdı, bordür, afi ş, poster, ilân tahtası, baskılı kâğıtlar, fl oklu kâğıtlar..
19,90TL
Akfix Mermer ve Granit Yapıştırıcı ÖzelliklerSeyreltik asit ve alkali çözeltilerine dayanıklıdır.Yapıştırılan yüzeyler uygulamadan 2 saat sonra kullanıma hazırdır.Düşey uygulamalar için kullanıma uygundur.Sertleşme esnasında renk değişimi, çatlama, küçülme yapmaz.UV ye dayanıklıdır.Sertleşmiş yapışt..
14,90TL
Pattex %100 Çok Amaçlı Yapıştırıcı 50 gr Nerelerde Kullanırım ?Çok amaçlı bir yapıştırıcıdır. Ahşap ve laminatMetalPorselenDeriAliminyumMücevheratTaşSeramikAlçıCamTekstilPlastikPolyesterFormikaKauçukderimantarkeçemetalkartonyumuşak sünger,sert ve yumuşak PVCsert ve yumuşak plastikpolistrolpleks..
26,90TL
Pattex 283540 2K Aktivatörlü Hızlı Yapıştırıcı 200 ml Aerosol+50 ml ŞişeÇift komponentli hızlı yapıştırıcı. Aktivatör yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini engelleyerek yapışma gücünü artırır. Yapışmayı hızlandırır.UYGULAMA ALANLARI:Ahşap profillerin yapıştırılması.MDF, kauçuk, sunta plastik ve..
15,90TL
Çift komponentli hızlı yapıştırıcı. Aktivatör yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini engelleyerek yapışma gücünü artırır. Yapışmayı hızlandırır.UYGULAMA ALANLARI:..
25,90TL
  PATTEX PRO POWER 15Gr. JAPON YAPIŞTIRICISI   Porselen, seramik, lastik, plastik, deri,ahşap, kumaş, metal, mukkavva, kauçuk, mantar vb. yüzeyleri yapıştırmak için ideal siyonakrilat bazlı, anlık yapıştırıcı. Çabuk kurur, saniyede yapıştırır. İz bırakmaz, az miktarla kuvvetli yapıştır..
8,90TL
Pattex Japon Yapıştırıcı 3 GrPattex Süper Japon akıcıdır en küçük aralıklara bile nüfüz eder Yapıştırılcak satıhlar temiz kuru ve yağsız olmalıdır Gerekli yerler aseton ile temizlenebilir Pattex Süper Japon özel kapağındaki iğnesi ile kurumayı önler   Kullanım Alanları - Porselen - Deri - Metal..
6,90TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Genel Amaçlı Yapıştırıcılar