Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Özel Amaçlı Yapıştırıcılar

  404 MACUN KAYNAK 404  POWER   MIX' in  mavi ve sarı maddelerinden  ihtiyacınız kadarını temiz elle eşit miktarda birbiri ile karıştırınız. Elde yoğurulma sonucunda madde tamamen yeşil renge dönüştüğünde kullanıma hazırdır. Artık yüzeye uygulanabilir. Yapıştırıcı mac..
19,90TL
ÖzelliklerKolay uygulanır, düşük viskoziteye sahiptir.Yüksek yapışma gücüne sahiptir.Suya dayanıklıdır (D4-DIN EN204).Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir.Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez.Neme ve kimyasallara dayanıklıdır.Uygulama AlanlarıAhşap malzemelerin birbirlerine ve metal..
26,90TL
  FIXED F-505 MONTAJ YAPIŞTIRICISI Hızlı Uygulama Kuvvetli Yapıştırma Hızlı İlk Tutunma 505 Gram...
12,18TL 16,25TL
  Pattex One For All Universal (Sarı) (Pl 600)   Ürün Özellikleri •Çok yüksek ilk tutunma sağlar, kayma yapmaz. •Emici olan ve olmayan yüzeylere mükemmel yapışır ve hızlı kurur. •Yüksek boşluk doldurma kapasitesine sahiptir. •Düşük sıcaklıklarda kolay uygulanır. •Yatay ve düşey ..
32,90TL
Metal, mermer, seramik, cam, taş, ahşap, deri, plastik yapıştırmak için kullanılan şırınga ambalajda çok güçlü ve hızlı epoksi yapıştırıcıdır.-40°C ve +120°C arasında ısıya dayanıklı-Dozaj donanımı sayesinde zaiyat önlenmekte-Boya ile renklendirilebilir-Elektriği iletmez-5 dakikada ilk tutunma-27 gr..
29,90TL
   Strafor ve diğer sert köpük malzemelerden üretilmiş dekoratif profillerin, taçların ve plakaların iç mekanda çabuk, temiz ve sağlam bir şekilde yapıştırılması için kullanılır.   Yüzey emici, kuru, sağlam, toz ve yağdan arındırılmış olmalıdır.Kullanmadan evvel tüpü iyice y..
14,90TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Özel Amaçlı Yapıştırıcılar