Menü
Alışveriş Sepetim
Hafta İçi 14.00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

10-14 Yaş

  AĞACIN HAFIZASI           Jan nedenini bilmese de, anneannesi ve dedesinin artık onlarla yaşayacağının iyi haber olmadığını sezer. Dedesi Joanile anneannesi Caterina, yaşadıkları Vilaverd köyu¨nden ayrılarak Barselona’ya, Jan ve ailesinin..
20,80TL 32,00TL
  Alice’le Harikalar Ülkesi’nde gezmeye ne dersiniz? Sıradan, küçük bir kız olan Alice, günlerden bir gün yolda tuhaf giyimli bir tavşanla karşılaşır. Tavşan, randevusuna geç kalmamak için koştururken, Alice de onun peşinden bir deliğe dalar ve o anda kendini olağanüstü bir serüvenin içind..
11,70TL 18,00TL
  Doğunun mistik dünyasına yolculuk... Allende’nin üçlemesinin Canavarlar Kenti’nden sonrakikitabı Altın Ejder Krallığı’nda kahramanlarımız yeni bir maceraya atılıyor. Himalayalarda küçük bir krallıkta yüzyıllardır gizli tutulan, değerli taşlarla süslü Altın Ejder heykeli açgözlüleri hareke..
27,63TL 42,50TL
  "Semocum, hayalciler cesur olmak zorunda mı? Bilge olmamız gerekiyor mu?" Altınçayır Vadisi’nin menekşe boyalı evinde annesi, babası, büyükannesi ve kedisiyle yaşayan Asinaz, can dostu Semagül’ün özlemiyle doludur. Babasının yıllar önce kaza geçirmesine neden olan altın madeni yeniden açı..
8,45TL 13,00TL
  "Annemin beyninde bir sorun olduğunu yüzüne bakıp da anlayamazdınız, ama ağzını açtığı anda işin rengi değişirdi. Sesi küçük kızlarınki gibi çok tizdi ve sadece yirmi üç kelime biliyordu. Sayıdan eminim, çünkü annemin söylediği şeylerin listesini yapıp mutfak dolabımızın içine raptiyeliyordu..
13,65TL 21,00TL
Annemle Babamın Boşanmasıyla Nasıl Başetsem - Clerget B. Costa-Prades
-35 % Tükendi
  Panik yok!Her şey düzelecek... Annen ve baban ayrıldı. Peki şimdi ne olacak? "Beni ikisi birlikte evlat edindiler, ayrılmaya hakları yok!" mu diyorsun? Herhalde, "İleride evlenmeyeceğim çünkü aşklar uzun sürmüyor," diye düşünüyorsun. Üvey annen sen yokmuşsun gibi mi davranıyor? Ya da baban ..
14,30TL 22,00TL
  Bir başka harikalar diyarı!Alice ile Ayna Dünya'ya, bir başka harikalar diyarına yolculuk! Yün ören koyunlar, saman yiyen bir Kral, Alice'in uğruna birbiriyle dövüşen Beyaz Şövalye ile Kızıl Şövalye ve daha neler neler...Alice, kedisinin yavrusu Kitty ile evindeki kocaman aynanın içine, yani..
11,70TL 18,00TL
            Thomasine günlerini büyük büyük halasının tozlu, karanlık evinde babası, halası, amcası ve kuzenleriyle geçirmektedir.Halaları ölüm döşeğindeyken, babasının kardeşleri evin kaç para ettiği konusunda didişmeye çoktan başlamışlardır. Thoma..
10,40TL 16,00TL
  Başarısızlıkla ilgili aklına takılanların yanıtları ve sorunların üstesinden gelmene yardımcı olacak birçok fikir, bu kitabın içinde seni bekliyor. Kitapta hayatın her devresinde karşılaşılabilecek zorluklar ve engellerin varlığının insanları başarısız kılamayacağı anlatılıyor. Çözüm öneri..
12,03TL 18,50TL
  Adam’ın annesi onu ormana getirdiğinde, geri döneceğine ve Adam’ı alacağına söz verir. Aynı gün Adam, ormanda sınıf arkadaşı Thomas’la karşılaşır. Thomas’ın annesi de oğlunu saklamak için buraya getirmiştir. Savaş patlak verdiğinde, annelerinin hemen dönemeyeceğini anlayan iki çocuğun ormand..
13,65TL 21,00TL
  Haris, ailesiyle beraber Belçika’da yaşayan binlerce gurbetçi çocuktan biridir. Hayatındaki olumsuzlukları çocukluğunun vurdumduymazlığı unutmak, yolunda gitmeyen her şeyden böylece sıyrılmak istemektedir.Hem ülkesine hemde kendisine yabancıdır. Tekbaşına, korunaksız, hırçın...En çok ya..
6,50TL 10,00TL