Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

10-14 Yaş

  Alice’le Harikalar Ülkesi’nde gezmeye ne dersiniz? Sıradan, küçük bir kız olan Alice, günlerden bir gün yolda tuhaf giyimli bir tavşanla karşılaşır. Tavşan, randevusuna geç kalmamak için koştururken, Alice de onun peşinden bir deliğe dalar ve o anda kendini olağanüstü bir serüvenin içind..
9,90TL 18,00TL
  Haris, ailesiyle beraber Belçika’da yaşayan binlerce gurbetçi çocuktan biridir. Hayatındaki olumsuzlukları çocukluğunun vurdumduymazlığı unutmak, yolunda gitmeyen her şeyden böylece sıyrılmak istemektedir.Hem ülkesine hemde kendisine yabancıdır. Tekbaşına, korunaksız, hırçın...En çok ya..
5,50TL 10,00TL
  Bileğindeki doğum lekesiyle kavgalı olan Yonca, yeni taşındıkları ŞAKŞUKA Apartmanı’nda ilginç insanlar tanımaya başlar. Duyuru panosuna astığı yazıları “Cümlelere dikkatinizi çekerim, rica mica etmiyor; resmen emrediyorum!” diye bitiren çılgın yönetici emekli albay Şevki Palaspandıras, post..
7,70TL 14,00TL
            Çocukların yakın arkadaşı, maceraperestlerin ve büyük hükümdarların can yoldaşıdır atlar. Hayatın ve edebiyatın bütün sayfalarında yer alırlar: Efsanelerde kanatlanıp güneşe uçarlar, halk öykülerinde sırtlarında hayalperest şövalyeleri v..
10,40TL 16,00TL
  Küçücük bir sepetten, minimini bir köpek ve dünya kadar büyük bir sevgi çıkar. Bu büyük sevginin adını "Boncuk" koyarlar. Boncuk; okullu, öğretmenli, yakan toplu hayatın içine hızla dalar ve oyunların, neşelerin, umutların arasında kendisine koskocaman bir yer edinir. Artık, hiçbiri bir diğe..
5,50TL 10,00TL
  Annesi Bianca'nın özel ilgi isteyen, hırçın bir kız olduğunu düşünüyor. Babasıysa onun baş edilmez olduğunu ve her hafta sonu yerine iki haftada bir görüşmelerinin yeterli olacağını... Baş edilmez. Bianca'nın bu konuda kafası bir hayli karışık. Ona kalsa kimseye ait olmamayı tercih e..
13,65TL 21,00TL
  Komşu ülkelerin birinde başlayan savaş dalga dalga bütün ülkelere yayılırken Profesör Turay Tunguray boş durmaz, kendisini savaşın tam ortasına ışınlar. Çıray Çıngıray ise yeni buluşlar peşindedir! Siyahlar Çetesi, savaşı nasıl durdurabiliriz, diye düşünürken Sevgi Gezegeni'nden gelen uzaylı..
7,98TL 14,50TL
  "Bin yıllık bir çınarı olsaydı Ankara’nın..." Ankara Kalesi’nin yakınındaki parkta koca bir çınar ağacı uzanıyordu. O, tüm görkemiyle parkın ortasında salınırken, kendisini görenler, gölgesinde oturanlar ve çevresinde oynayanlar arasında en çok Arda’yı seviyordu. Arda gibi diğer çocuklar da ..
4,40TL 8,00TL
            Demirden Bir Dev Boyutları, ışık saçan gözleri ile görenleri hayrete düşüren Demir Adam, insanların dünyasında birdenbire ortaya çıkar. Önüne gelen her metal ile karnını doyuran bu dev ile nasıl baş edeceklerini düşünen insanlar bir de u..
8,25TL 15,00TL
  Demirden Dev Bir Kadın Demir Kadın, tüm heybeti ile doğayı kirletenlerin karşısına dikilir. Irmağı ve içinde yaşayanları önemsemeyenler mutlaka cezalandırılmalıdır. Demir Kadın’ın arkadaşı Lucy’nin aklına Demir Adam’dan yardım istemek gelir. Çevirmen : Güven TuranÇevirmen : Kutlay Sın..
8,80TL 16,00TL
  Siz hiç Dolambaç Ağacı diye bir şey duydunuz mu? Sizi bilmem ama ben duymamıştım. Her şey, bahçede oturduğumuz o gece başladı. Barlas amcanın muzip bir tavırla, "Sana bir sır vereyim mi?" dediği gece. "Sırlara bayılırım!" diye kikirdediğimi hatırlıyorum. O da, "Okaliptüs ağacımız, ..
8,45TL 13,00TL
  Aylin ve Aslı hava alanında birbirlerine sarılırken yine çok eğlenceli bir yaz geçireceklerini biliyorlardı. Hele Marco ve Silvia ile yaşayacakları yaz okulu etkinliklerini düşününce heyecanları daha da artıyordu. Okulda tanıştıkları Ale de gruplarına çarçabuk uyum göstermişti. Ama bu yaz, g..
10,40TL 16,00TL
Gezgin Dedektifler Kuklanın Gizemi - Almila Aydın
-35 % Tükendi
            Aylin, Aslı’nın uluslararası bir yarışmada dereceye girdiğini duyunca çok sevinmişti. Ödül töreninde kuzeninin yanında olmak için can atıyordu. Ama tören Prag’daydı ve görünen o ki, Aylin bu defa kuzeninden ayrı kalacaktı. Tam umudunu ke..
8,45TL 13,00TL
  Aylin için her zamanki gibi sıradan bir gündü. Bütün günü ev ve okul arasında geçecekti. Üstelik tatilede iki hafta vardı. Ancak, beklenmeyen bir telefon, her şeyi bir anda değiştirivermişti. Aylin'in ve diğerlerinin Londra'da yaşayan arkadaşları Andrwe, hepsini Noel tatili için evine davet ..
9,10TL 14,00TL
            Aylin, Venedik'teki otelin lobisinde Aslı'yı görünce, çok sevinmişti. Arkadaşları ve kuzeniyle eğlenceli bir karnaval tatili geçireceğine emindi. Tek sorun okul müdürünün, Ale'nin de geziye katılmasını engellemeye çalışmasıydı. Neyse ki ..
9,10TL 14,00TL
  Akrabalarının yanına taşınmak zorunda kalan Mary, zamanını malikânenin bahçelerinde oynayarak geçirir. Kendi gibi huysuz bir çocuk olan kuzeni Colin ile malikânenin sayısız odalarından birinde karşılaşır. Bir sır onları birbirlerine daha da yakınlaştırır. Mary, Colin ve Dickon seni de bu mac..
19,25TL 35,00TL
Günışığına Yolculuk 1 Kaçış - Adnan Binyazar
-35 % Tükendi
  Merdan'ın hikâyesi başlıyor... Babasının yokluğuyla, parçalanmış ailesinin sorunlarıyla büyümek zorunda kalan, yoksulluk çeken ve şiddet gören bir çocuğun hayat mücadelesi... Edebiyatımızın usta yazarlarından Adnan Binyazar, akıllardan çıkmayacak bir romanla, genç okurları, yaşamın tem..
11,70TL 18,00TL
  "Günışığına Yolculuk" tamamlanıyor... Çocuk ve gençlik edebiyatımızın emektarı Adnan Binyazar’ın unutulmaz kahramanı Merdan'ın öyküsü sona eriyor: "Günışığına Yolculuk" serisinin üçüncü ve son romanı Okul Yılları'nda da mücadele ve inanç dolu ayların ardından nihaye..
13,65TL 21,00TL
  Babam hediye defter getirdi, her gün biraz yazdım, roman oldu. İlk romanım... Adım Sevin. Aile ilişkilerinin bir çocuğun iç dünyasıyla birlikte aktarıldığı bu kitap, okuma sevgisi kazandırırken sanatsal gelişime de katkıda bulunuyor.  Sayfa Sayısı : 200..
14,95TL 23,00TL
  Uçağını Sahra Çölü’ne indirmek zorunda kalan bir pilot, orada küçük bir çocukla karşılaşır. Adı Küçük Prens’tir. Çocuk ona üç yanardağın ve muhteşem bir çiçeğin var olduğu gezegeni hakkında büyülü ve inanılmaz öyküler anlatır. Ve eşsiz bir dostluğun süregideceği bir serüven başlar.  Dü..
6,50TL 10,00TL
            1879 yılında bir akşam, Mark Twain küçük kızlarıyla otururken, kızlar babalarına bir hikâye anlatsın diye yalvardılar. Bunun üzerine Twain bir dergideki resimden yola çıkarak onlara fakir bir çocuğun, Johnny’nin hikâyesini anlatmaya başl..
27,95TL 43,00TL