Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Anlatı

          Kahramanları kadar yalnız olan Kafka, XX. yüzyıl edebiyatını derinden etkilemiştir. Onun eserlerinde bireyin korkuları, umutsuzlukları, açmazları tematik bir çokkatmanlılık içinde duru bir dille işlenir. Ceza Kolonisinde, Franz Kafka’nın da..
11,69TL 21,25TL
            Fernando Pessoa’nın Son Üç Günü, Pereira İddia Ediyor, Hint Gece Müziği, Ufuk Çizgisi gibi yapıtlarıyla tanıdığınız Antonio Tabucchi, bu kez gözde yazarları, ozanları, ressamları ve bestecilerinin "düşsel düşleri"ni anlatıyor ..
8,80TL 16,00TL
            Önce Stefan Zweig, ardından daktilosuyla beraber sevgilisi Lotte gelir. Onu başka bir ünlü Avusturyalı yazar izler: Joseph Roth. Sonra başkaları da sökün eder: başka yazarlar, muhalifler, aydınlar…       &n..
11,70TL 18,00TL
            Alman edebiyatının önemli isimlerinden Uwe Timm, Nazi saflarına katılamayacak kadar genç, ama hatırlayabilecek kadar yaşı olan bir neslin yazarı. Kardeşimin Gölgesinde, hem Alman toplumsal belleğine ilişkin bireysel bir anlatı, hem ..
11,55TL 21,00TL
  "Bu dil ağzımda annemin sütüdür," diyen, Türk şiirinin en önemli duraklarından biri, kelime kuyumcusu                                &n..
16,25TL 25,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Anlatı