Menü
Alışveriş Sepetim
Hafta İçi 14.00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Süpermarket

Ebax Bisikletli Bebek ArabasıBisikletli Bebek Arabası Özellikleri: Anne’ye ve Baba’ya mükemmel bir sürüş ve fren kontrolü sağlar. Kumaşları dayanıklı, yıkaması kolay ve çocuklar için son derece rahattır. Üstelik özel yastıkları sayesinde yol boyunca çocuğunuz rahatça uyuyabilir. Bisikletli B..
3.499,00TL 4.000,00TL
MSDS RAPORU MEVCUTTUR. Kullanıma Hazır, El solüsyonu Kullanım Alanı ve Amacı; Hijyenik ve cerrahi el dezenfeksiyonu için klinik ve muayenehanelerde aynı zamanda dental alanlarda kullanılır. Bright alkol bazlı yapısı nedeniyle ellerdeki kontominant bakterilerin ve diğer mikroorgananizmaların en e..
99,00TL
TANIMISeramik, porselen seramik gibi kaplama malzemeleri ve derz dolguların üzerinde zaman içerisindedoğal yollarla oluşan kir, kireç ve deterjankalıntılarının derzleri aşındırmadan çıkarılmasında kullanılan organik temizlik malzemesidir.UYGULAMA ALANLARISeramik, porselen seramik ve derz dolgular üz..
14,90TL
TANIMISeramik, porselen seramik gibi kaplama malzemeleri ve duşakabin üzerinde zaman içerisindedoğal yollarla oluşan kir, kireç ve deterjan kalıntılarının yüzeyleri aşındırmadan çıkarılmasındakullanılan organik temizlik malzemesidir.UYGULAMA ALANLARISeramik, porselen seramik ve duşakabin üzerinde mü..
14,90TL
KULLANIM TALİMATI Handiron genel temizleyici ürünü lekeli vekirli yüzeyleere 10-15 cm uzaklıktan püskürterek uygulayınız.Temiz bir bez ile hızlı bir şekilde silme işlemine başlayınız.         KULLANIM ALANLARI Handiron Genel Temizleyici kumaş, m..
17,90TL
Ürünü kullanmadan önce plastik eldiven takınız.Cilt ile temas ettirmeyiniz.Ürünün kullanılacağı yerlerde havalandırmayı açınız.Ürünü açmak istediğiniz gidere boşaltınız. Bir müddet bekledikten sonra üzerine bol soğuk su dökünüz. İşlem sırasında kesinlikle sıcak su kullanmayınız.KULLANIM ALANLARI..
12,00TL
Endüstriyel Bulaşık Makinası Deterjanı Bright NALPORT0522Sert sularda her türlü kir şartlarında mükemmel sonuç verir.Su sertliğine göre ayarlama yapılırsa kireç birikimini önler. İçerdiği aktif maddeler sayesinde donmuş yağ ve kirleri çözer, bulaşığın en iyi şekilde temizlenmesini sağlar. ..
89,90TL 100,00TL
Endüstriyel Bulaşık Makinası Parlatıcısı Nalport0523 20 LT. (22KG.) İçerdiği aktif maddeler sayesinde makineden çıkan temizlenmiş bulaşığın lekesiz kurumasını sağlar. Kireç birikimini önleyerek cam, metal ve porselen malzemenin parlamasını sağlar. Endüstriyel bulaşık makinelerine bağlanan dozaj..
94,90TL
NALPORT 101 YÜZEY TEMİZLEYİCİ PINK DREAMSYıkanabilir tüm yüzeylerin günlük temizliğinde kullanılır.Yüzeyleri çizmeden temizler ve kolay durulanır.İçerdiği parfüm ile ortama hoş bir koku bırakır.Granit, mermer, ahşap ve fayansların temizliğinde güvenle kullanılır...
84,90TL 100,00TL
Nalport Yüzey Temizleyici Genel Temizlik Sıvısı 5 lt Beyaz Sabun Kokulu * Yıkanabilir tüm yüzeylerin günlük temizliğinde kullanılır. * Yüzeyleri çimenden temizler ve kolay durulanır. * İçerdiği parfüm ile ortama hoş bir koku bırakır. * Granit, mermer, ahşap ve fayansların temizliğinde güvenle ku..
24,00TL 30,00TL
NALPORT 101 YÜZEY TEMİZLEYİCİ PINK DREAMSYıkanabilir tüm yüzeylerin günlük temizliğinde kullanılır.Yüzeyleri çizmeden temizler ve kolay durulanır.İçerdiği parfüm ile ortama hoş bir koku bırakır.Granit, mermer, ahşap ve fayansların temizliğinde güvenle kullanılır...
20,90TL 30,00TL
NALPORT 104 YÜZEY TEMİZLEYİCİ YELLOW DAISYYıkanabilir tüm yüzeylerin günlük temizliğinde kullanılır.Yüzeyleri çizmeden temizler ve kolay durulanır.İçerdiği parfüm ile ortama hoş bir koku bırakır.Granit, mermer, ahşap ve fayansların temizliğinde güvenle kullanılır.NALPORT 104 YÜZEY TEMİZLEYİCİ YELLOW..
20,90TL 30,00TL
OKSİJEN BAZLI AĞIR LEKE SÖKÜCÜ TOZ 500 GR. Bulaştığı yüzeyden sökülmesi çok zor olan kan, tendürdiyot, çay, kahve ve diğer tüm zor lekelerin kolaylıkla çıkmasını sağlar. Yıkama suyuna göre her litre su için 1-3 gr. oranında kullanılır.Lekeye direk müdahale edilmek istendiğinde 1 su bardağı sıcak s..
19,90TL
PERKLORETİLEN- ETHYLENE TETRACHLORİDE KURU TEMİZLEME SIVISI 8 KG. HİJYEN Kuru temizlemede en yaygın kullanılan solventtir. OTOMOTİV Sanayi sektöründe metal üzerindeki yağları almak amacıyla kullanılmaktadır. SOĞUTMA HCFC tipi soğutucuların üretiminde kullanılmaktadır...
229,00TL
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)
Süpermarket