Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Yedek Parçalar

35" AYAKLI SERAMİK MİX BATARYA KARTUŞUSon teknoloji tesislerde üretilen tek TÜRK MALI kartuşdur.En küçük parçasına ve içerisinde kullanılan yağına kadar gıda ürünlerinde kullanılabilir sertifikasına sahip hammaddeden üretilmiştir.İçilebilir musluk suları ve temizlik amaçlı kullanılan suya kanse..
9,90TL
35" DÜZ SERAMİK MİX BATARYA KARTUŞUSon teknoloji tesislerde üretilen tek TÜRK MALI kartuşdur.En küçük parçasına ve içerisinde kullanılan yağına kadar gıda ürünlerinde kullanılabilir sertifikasına sahip hammaddeden üretilmiştir.İçilebilir musluk suları ve temizlik amaçlı kullanılan suya kanserojen ma..
9,90TL
SKF 40" AYAKLI SERAMİK KARTUŞSon teknoloji tesislerde üretilen tek TÜRK MALI kartuşdur.En küçük parçasına ve içerisinde kullanılan yağına kadar gıda ürünlerinde kullanılabilir sertifikasına sahip hammaddeden üretilmiştir.İçilebilir musluk suları ve temizlik amaçlı kullanılan suya kanserojen madde sa..
10,90TL
SKF 25" DÜZ MİX BATARYA KARTUŞUSon teknoloji tesislerde üretilen tek TÜRK MALI kartuşdur.En küçük parçasına ve içerisinde kullanılan yağına kadar gıda ürünlerinde kullanılabilir sertifikasına sahip hammaddeden üretilmiştir.İçilebilir musluk suları ve temizlik amaçlı kullanılan suya kanserojen madde ..
7,90TL
SKF 40" SERAMİK DÜZ MİX BATARYA KARTUŞUSon teknoloji tesislerde üretilen tek TÜRK MALI kartuşdur.En küçük parçasına ve içerisinde kullanılan yağına kadar gıda ürünlerinde kullanılabilir sertifikasına sahip hammaddeden üretilmiştir.İçilebilir musluk suları ve temizlik amaçlı kullanılan suya kanseroje..
9,90TL
Türkoğlu Su Sayacı Çok Hüzmeli Kuru Tip (Soğuk) Su Sayaçları 360° döner kapak 5 dijit m³ ve 4 dairesel skala litre göstergeli %100 Pirinç gövde Çekvalf özelliği Manyetik koruma DN15 ~ DN50 ölçülerinde Ölçüm hassasiyeti R100-160 Opsiyonel Pulse, M-bus, RF (radyo frekans) uyumlu Dış etkile..
89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Yedek Parçalar