Menü
Alışveriş Sepetim
Hafta İçi 14.00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Astarlar ve Macunlar

Marshall Geçiş Astarı 15 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri t..
239,90TL
Marshall Geçiş Astarı 2,5 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri ..
39,90TL
Marshall Geçiş Astarı 7,5 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri ..
119,90TL
Marshall İç Cephe Macunu 4,5 kgKullanım Alanları; Sıva, beton, tuğla, alçıpan vb. her türlü yapı elemanlarının iç yüzeylerinde kullanılır. Özellikleri; Eski boyalı, kabarmış ve sıva yapılmış yüzeylerde mevcut hataların giderilmesi, rötre çatlaklarının kapatılmasını sağlar.Nem ve suya dayanıklı ,..
44,90TL
Marshall Macun Sn 0,75 lt Ahşap Macun Cuprinol Ahşap Macun, Akrilik kopolimer esaslı,yüksek doldurma gücüne sahip, beyaz renkli iç cephe macunudur. Doğal ve yaşayan bir malzeme olan ahşabın yapısı, hava koşulları ve kullanıma bağlı yıpranmalar nedeniyle bozulabilir. Her türlü ihtiyac..
29,90TL
Marshall Macun SN 2,5 lt Ahşap Macunu Cuprinol Ahşap Macun, Akrilik kopolimer esaslı,yüksek doldurma gücüne sahip, beyaz renkli iç cephe macunudur. Doğal ve yaşayan bir malzeme olan ahşabın yapısı, hava koşulları ve kullanıma bağlı yıpranmalar nedeniyle bozulabilir. Her türlü ihtiyac..
69,90TL
Marshall Set İzolasyon Astarı 0,75 lt Şeffaf Ürün Açıklaması; Su Bazlı, İzolasyon amaçlı ve iç cephe astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu astardır. Brüt beton, alçıpan, gaz beton, tuğla, alçı macun vb. yapı elemanları üzerinde kullanılır.   Uygulama Açıklaması; a) İzolasyon astarı ..
19,90TL
Marshall Set İzolasyon Astarı 15 lt Şeffaf Ürün Açıklaması; Su Bazlı, İzolasyon amaçlı ve iç cephe astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu astardır. Brüt beton, alçıpan, gaz beton, tuğla, alçı macun vb. yapı elemanları üzerinde kullanılır.   Uygulama Açıklaması; a) İzolasyon astarı am..
249,90TL
Marshall Set İzolasyon Astarı 2,5 lt Şeffaf Ürün Açıklaması; Su Bazlı, İzolasyon amaçlı ve iç cephe astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu astardır. Brüt beton, alçıpan, gaz beton, tuğla, alçı macun vb. yapı elemanları üzerinde kullanılır.   Uygulama Açıklaması; a) İzolasyon astarı a..
49,90TL 60,00TL
Marshall Set İzolasyon Astarı 7,5 lt Şeffaf Ürün Açıklaması; Su Bazlı, İzolasyon amaçlı ve iç cephe astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu astardır. Brüt beton, alçıpan, gaz beton, tuğla, alçı macun vb. yapı elemanları üzerinde kullanılır.   Uygulama Açıklaması; a) İzolasyon astarı a..
129,90TL
Mikron Geçiş Astarı 15 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri tam..
159,90TL
Mikron Geçiş Astarı 2,5 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri ta..
29,90TL
Mikron Geçiş Astarı 7,5 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri ta..
89,90TL
A-StarYüksek kaliteye sahip, iç ve dış cepheler için geliştirilmiş, akrilik reçine esaslı, alkaliye karşı dayanımı yüksek, su bazlı, çevre dostu bir astardır. Özel formülü sayesinde, yüzeye mükemmel nüfuz ederek, yüzeyin eşit bir şekilde doldurulmasını sağlar ve son kat boya tüketimini %15-20 oranın..
69,90TL
    Seramik üstü seramik uygulamalarında, farklı materyallerin birbirlerine temasından önce yapışma mukavemetini arttırıcı astardır...
38,90TL
Solvent bazlı alkid reçine esaslı, hava kurumalı, opak, is örtücü mat bir boyadır.› Leke örtücü› Solvent bazlı› Kurşun içermez› Hızlı kuruma› Mükemmel yapışma› Yüksek örtme gücü› Mat yüzey..
105,00TL
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)
Astarlar ve Macunlar kategorisindeki bazı ürünler aşağıda listelenmiştir. Diğer ürünler için alt kategorileri gezebilirsiniz.