Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Astarlar ve Macunlar

  Adolin Pandalin Antikorozif Astar Antipas Kırmızı Solvent bazlı, Alkid esaslı, sentetik, antikorozif pas önleyici astardır. Mükemmel örtücülük Kolay ve rahat sürülür İz bırakmaz Mükemmel yayılma Hızlı kuruma Rutubete ve tuzlu suya dayanıklı yapı Antikorozif Yapı İç ve dış mekanla..
44,90TL
Adolin Pandalin Antikorozif Astar Antipas Kırmızı Solvent bazlı, Alkid esaslı, sentetik, antikorozif pas önleyici astardır. Mükemmel örtücülük Kolay ve rahat sürülür İz bırakmaz Mükemmel yayılma Hızlı kuruma Rutubete ve tuzlu suya dayanıklı yapı Antikorozif Yapı İç ve dış mekanlarda her ..
99,00TL
Marshall Geçiş Astarı 15 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri t..
339,00TL
Marshall Geçiş Astarı 2,5 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri ..
74,90TL
Marshall Geçiş Astarı 7,5 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri ..
180,00TL
Marshall İç Cephe Macunu 4,5 kgKullanım Alanları; Sıva, beton, tuğla, alçıpan vb. her türlü yapı elemanlarının iç yüzeylerinde kullanılır. Özellikleri; Eski boyalı, kabarmış ve sıva yapılmış yüzeylerde mevcut hataların giderilmesi, rötre çatlaklarının kapatılmasını sağlar.Nem ve suya dayanıklı ,..
59,00TL
Marshall Macun Sn 0,75 lt Ahşap Macun Cuprinol Ahşap Macun, Akrilik kopolimer esaslı,yüksek doldurma gücüne sahip, beyaz renkli iç cephe macunudur. Doğal ve yaşayan bir malzeme olan ahşabın yapısı, hava koşulları ve kullanıma bağlı yıpranmalar nedeniyle bozulabilir. Her türlü ihtiyac..
49,90TL
Marshall Macun SN 2,5 lt Ahşap Macunu Cuprinol Ahşap Macun, Akrilik kopolimer esaslı,yüksek doldurma gücüne sahip, beyaz renkli iç cephe macunudur. Doğal ve yaşayan bir malzeme olan ahşabın yapısı, hava koşulları ve kullanıma bağlı yıpranmalar nedeniyle bozulabilir. Her türlü ihtiyac..
110,00TL
Marshall Set İzolasyon Astarı 0,75 lt Şeffaf Ürün Açıklaması; Su Bazlı, İzolasyon amaçlı ve iç cephe astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu astardır. Brüt beton, alçıpan, gaz beton, tuğla, alçı macun vb. yapı elemanları üzerinde kullanılır.   Uygulama Açıklaması; a) İzolasyon astarı ..
32,90TL
Marshall Set İzolasyon Astarı 15 lt Şeffaf Ürün Açıklaması; Su Bazlı, İzolasyon amaçlı ve iç cephe astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu astardır. Brüt beton, alçıpan, gaz beton, tuğla, alçı macun vb. yapı elemanları üzerinde kullanılır.   Uygulama Açıklaması; a) İzolasyon astarı am..
359,00TL
Marshall Set İzolasyon Astarı 2,5 lt Şeffaf Ürün Açıklaması; Su Bazlı, İzolasyon amaçlı ve iç cephe astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu astardır. Brüt beton, alçıpan, gaz beton, tuğla, alçı macun vb. yapı elemanları üzerinde kullanılır.   Uygulama Açıklaması; a) İzolasyon astarı a..
85,00TL
Marshall Set İzolasyon Astarı 7,5 lt Şeffaf Ürün Açıklaması; Su Bazlı, İzolasyon amaçlı ve iç cephe astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu astardır. Brüt beton, alçıpan, gaz beton, tuğla, alçı macun vb. yapı elemanları üzerinde kullanılır.   Uygulama Açıklaması; a) İzolasyon astarı a..
200,00TL
Mikron Geçiş Astarı 15 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri tam..
299,00TL
Mikron Geçiş Astarı 7,5 lt Kullanım Amacı; Su ile inceltilebilen, rahatsız edici kokusu olmayan örtücü astardır. İç Cephelerde su veya solvent bazlı son kat boyaların altında özellikle solvent bazlı boya üzerin su bazlı boya uygulamalarında kullanılır. Uygulama Açıklaması; Alt yüzey işlemleri ta..
155,00TL
Solvent bazlı alkid reçine esaslı, hava kurumalı, opak, is örtücü mat bir boyadır.› Leke örtücü› Solvent bazlı› Kurşun içermez› Hızlı kuruma› Mükemmel yapışma› Yüksek örtme gücü› Mat yüzey..
149,00TL
  VIOLA PRIMA PRIMER İZOBİNDER UNİVERSAL  ASTAR Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, dolgusuz, şeffaf görünümlü iç ve dış cephe astarıdır.Binaların iç ve dış yüzeylerinde sıva, beton, brüt beton, gaz beton, eternit, alçı gibi her türlü boyalı ve boyasız ham yüzeylerde güvenle kullanılır...
199,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)
Astarlar ve Macunlar kategorisindeki bazı ürünler aşağıda listelenmiştir. Diğer ürünler için alt kategorileri gezebilirsiniz.