Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Özel Amaçlı Sprey Boyalar

Hammerite Çekiçlenmiş Sprey Metal Boyası 400 ml Hammerite ile metallerde mükemmel sonuç Hammerite en zor metal yüzeylerdede en kısa sürede benzersiz görünüm sağlar. > Antipas, astar ve son kat boyayı tek bir kutuda barındıran Hammerite, benzersiz uygulama kolaylığı ile 3 günlük ..
39,90TL
Hammerite Pürüzsüz Sprey Metal Boyası 400 ml Hammerite ile metallerde mükemmel sonuç Hammerite en zor metal yüzeylerdede en kısa sürede benzersiz görünüm sağlar. > Antipas, astar ve son kat boyayı tek bir kutuda barındıran Hammerite, benzersiz uygulama kolaylığı ile ü günlük işin 1 g..
34,90TL
POLİSAN BUZLU CAM SPREY BOYASI Şeffaf cam yüzeylerin, puslu/buzlu bir yüzeye dönüştürülmesinde kullanılır. Zor hava koşullarına, ovalamaya, çizilmeye, solmaya, karşı direnci yüksektir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. 2,5 m2 yüzey için 1 tüp yeterlidir...
43,90TL
Sprey Emaye BoyasıHızlı kurumalı, solvent bazlı, koruyucu, parlak emaye sprey boya. Beyaz eşya, küvent, lavabolar için çizik ve rötuş işlerinde kullanılır. Kurşunsuzdur, atmosferi kirletici ve ozon tabakasına zararlı CFC gazları içermez. Sprey püskürtme çıkışı kendi kendini temizler özelliktedir. 40..
32,66TL
Sprey Plastik Boyası Plastik aksamların boyanması için geliştirilmiş sprey boya. Plastiğe mükemmel yapışma ve tutunma sağlar. Sert plastik yüzeyler, plastik bahçe mobilyaları, oto tamponları, pencere çerçeveleri vb. yüzeylerde uygulama imkanı sunar. Ürün sert yüzeyli plastiklere uygulanabilir. Poli..
39,90TL
Işığı hapseden özel pigmentler sayesinde, şarj/yükleme süresine bağlı olarak, herhangi bir ışık kaynağına ihtiyaç duymadan uygulandığı tüm yüzeylerde karanlıkta parlama sağlar...
95,00TL
Sprey W&W Tik Yağı Özel formüllü, şeffaf, silikon katkılı, ahşabı koruma amaçlı sprey boya. Tik ve benzeri sert ağaçlardan yapılan bahçe mobilyalarında, aşınma ile kaybolan doğal yağların yenilenmesi ve parlaklık kazandırılması amacıyla kullanılır.400 ml. olup yüzey cinsine, uygulama..
23,90TL
  REXON İNOX SPREY BOYA Korozyona dayanıklı kıymetli çelik kaplama spreyidir. Metal ve plastik yüzeylere mükemmel tutunma özelliği vardır. Uygulanacak yüzeyler yağdan arındırılmış olmalıdır. Çizilme ve darbelere dayanıklı sert elastik izolasyon yapar. Yüzeye metalik bir parlaklık verir. 60 da..
25,90TL
REXON YANGIN SÖNDÜRÜCÜ SPREY Yanan yüzeyi köpük yapısıyla kaplayarak maddenin oksijenle temasını keser, soğutucu etki yaparak, yangının başka alanlara sıçramasını, büyümesini ve yeniden yanmasını engeller. Bitkisel yağ, benzin ya da tiner gibi yanıcı sıvılardan meydana gelen yangınları da kısa süre..
20,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Özel Amaçlı Sprey Boyalar