Menü
Alışveriş Sepetim

Hafta içi 14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Multisurface Akrilik Boyalar

  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Açık Kahve 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeyler..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Açık Mavi 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde&nbs..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Açık Yeşil 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde&nb..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Antik Bej 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde kul..
9,30TL
Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Antik Beyaz 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde kulanılır...
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Antik Lavanta 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Antik Pembe 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde&n..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Antrasit 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde kula..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Asker Yeşili 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeyl..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Avokado 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde kulan..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Ay Taşı 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde ..
9,30TL
Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Azur Mavisi 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde ..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Bal Kabağı 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeyler..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Barut 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde ku..
9,30TL
Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Bej 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde kulanılır.  ..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Bej Pembe 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerd..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Beyaz 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde kulanıl..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Bordo 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde ku..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Buğday 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde k..
9,30TL
  Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Buz Yeşili 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeyler..
9,30TL
Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Çağla 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde kulanı..
9,30TL
Polisan X1 Art Multisurface Hobi Boyası Ceviz Yeşili 120 ml. Craft sektörü için formüle edilmiş her türlü yüzeye yapışabilen su bazlı ahşap ve hobi boyasıdır. Plastik, cam, ahşap, seramik, karo,  kağıt, metal, duvar, pvc, sert vinil gibi tüm yüzeylerde ..
9,30TL